kommunerne nedenfor.
Hviidsvej 55, 12
8940 Randers SVResights giver dig alle oplysninger om lejligheden på Hviidsvej 55, 2. 12, Vorup, 8940 Randers SV. Se lejlighedens sidste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
På Hviidsvej 55, 2. 12, Vorup, 8940 Randers SV ligger lejligheden.
Fakta om Hviidsvej 55, 2. 12, Vorup, 8940 Randers SV
Ejerlejligheden er placeret på Hviidsvej 55, 2. 12, Vorup, 8940 Randers SV. Lejligheden fordeler sig på 2 værelser og er oplyst til et BBR-areal på 71 m², hvoraf 63 m² er tinglyst.
Egenskaber
Adressens hovedbygning er bygget i 3 plan. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Lejlighedens primære anvendelse er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af Gudenåparken Nord ApS, der fortrinsvist beskæftiger sig med anden udlejning af boliger, mens Hygge Top Investors K/S er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der to led. Den officielle ejer har i alt 101 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 166 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Jørn Jensen Holm, der også fungerer som direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har Hygge Top Investors K/S i alt 1.381 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Hviidsvej 55, 2. 12, Vorup, 8940 Randers SV?
Gudenåparken Nord ApS ejer Hviidsvej 55, 2. 12, Vorup, 8940 Randers SV.
Hvornår blev Hviidsvej 55, 2. 12, Vorup, 8940 Randers SV bygget?
Den primære bygning blev bygget i 2023 på Hviidsvej 55, 2. 12, Vorup, 8940 Randers SV.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.