kommunerne nedenfor.
Vasekær 1D, 3
2730 HerlevResights giver dig alle informationer om lejligheden på Vasekær 1D, 1. 3, 2730 Herlev. Undersøg lejlighedens sidste salgspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
Lejligheden ligger på Vasekær 1D, 1. 3, 2730 Herlev.
Fakta om Vasekær 1D, 1. 3, 2730 Herlev
Ejerlejligheden ligger på Vasekær 1D, 1. 3, 2730 Herlev. Lejligheden har 3 værelser og er oplyst til et BBR-areal på 99 m², hvoraf 87 m² er tinglyst.
Egenskaber
Adressens hovedbygning er bygget i 12 plan. Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Lejlighedens primære benyttelse er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af Green Point ApS, der fortrinsvist beskæftiger sig med gennemførelse af byggeprojekter, mens GREEN POINT HOLDING APS er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der et led. Den officielle ejer besidder i alt 445 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 1,23 mia. kr. Firmaets primære kontaktperson er Jens Damgaard Pedersen, der også opererer som direktør.
Hvem ejer Vasekær 1D, 1. 3, 2730 Herlev?
Green Point ApS ejer Vasekær 1D, 1. 3, 2730 Herlev.
Hvornår blev Vasekær 1D, 1. 3, 2730 Herlev bygget?
Den primære bygning blev opført i 2024 på Vasekær 1D, 1. 3, 2730 Herlev.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.