kommunerne nedenfor.
Vasekær 1C, 2
2730 HerlevGennem Resights kan du få alle oplysninger om lejligheden på Vasekær 1C, 2. 2, 2730 Herlev. Se lejlighedens seneste salgspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
Lejligheden ligger på Vasekær 1C, 2. 2, 2730 Herlev.
Fakta om Vasekær 1C, 2. 2, 2730 Herlev
Ejerlejligheden er placeret på Vasekær 1C, 2. 2, 2730 Herlev. Lejligheden fordeler sig på 1 værelse og har et BBR-areal på 57 m², mens det tinglyste areal udgør 44 m².
Egenskaber
Adressens primære bygning er bygget i 12 etager. Kigger man på ejerlejlighedens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Den hovedsagelige anvendelse af lejligheden er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af Green Point ApS, der først og fremmest beskæftiger sig med gennemførelse af byggeprojekter, mens GREEN POINT HOLDING APS er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der et led. Den officielle ejer besidder i alt 445 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 1,23 mia. kr. Firmaets primære kontaktperson er Jens Damgaard Pedersen, der også opererer som direktør.
Hvem ejer Vasekær 1C, 2. 2, 2730 Herlev?
Green Point ApS ejer Vasekær 1C, 2. 2, 2730 Herlev.
Hvornår blev Vasekær 1C, 2. 2, 2730 Herlev opført?
Den primære bygning blev opført i 2024 på Vasekær 1C, 2. 2, 2730 Herlev.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.