Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100801708

Tinglevvej 456

6200 Aabenraa
Aabenraa Røllum, Ensted, 3b (Landzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal360.891 m²

Få alle oplysninger om Tinglevvej 456, Torp Mark, 6200 Aabenraa på Resights. Se grundens sidste handelspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

På Tinglevvej 456, Torp Mark, 6200 Aabenraa finder du grunden.

Fakta om Tinglevvej 456, Torp Mark, 6200 Aabenraa

Grunden er placeret på Tinglevvej 456, Torp Mark, 6200 Aabenraa.

Egenskaber

Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Grundens hovedsagelige anvendelse er "ikke angivet".

Ejerinfo

Grunden er officielt ejet af LOFF Drift ApS, der først og fremmest beskæftiger sig med blandet landbrugsdrift, mens Hans Loff er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der to led. Den officielle ejer besidder i alt tre ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 51,2 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Hans Loff, der også fungerer som administrerende direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har Hans Loff i alt syv ejendomme i porteføljen.

Ofte stillede spørgsmål

LOFF Drift ApS ejer Tinglevvej 456, Torp Mark, 6200 Aabenraa.

Grundarealet er 360.891 m² på Tinglevvej 456, Torp Mark, 6200 Aabenraa.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis