Få alle oplysninger om Strandparken 2, 2. th, 7600 Struer på Resights. Se lejlighedens seneste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
På Strandparken 2, 2. th, 7600 Struer finder du lejligheden. Lejligheden er af det offentlige vurderet til 1,99 mio. kr., hvoraf grunden udgør 608.000 kr.
Fakta om Strandparken 2, 2. th, 7600 Struer
Ejerlejligheden ligger på Strandparken 2, 2. th, 7600 Struer. Lejligheden fordeler sig på 4 værelser og har et BBR-areal på 133 m², mens det tinglyste areal udgør 125 m².
Egenskaber
Adressens primære bygning er bygget i 6 etager. I forhold til ejerlejlighedens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af betonelementer, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Lejlighedens hovedsagelige anvendelse er til helårsbeboelse. I 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 4.346 kr.
Salgs- og vurderingsdata
Ejerlejligheden er af det offentlige vurderet til 1,99 mio. kr., hvoraf grunden udgør 608.000 kr.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af Camillo Holm Ejendomme I ApS, der først og fremmest beskæftiger sig med anden udlejning af boliger, mens Camillo AS er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der et led. Den officielle ejer besidder i alt fem ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 21,9 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Axel Camillo Eitzen, der også agerer som direktør.
Ofte stillede spørgsmål
Camillo Holm Ejendomme I ApS ejer Strandparken 2, 2. th, 7600 Struer.
Den primære bygning blev bygget i 2008 på Strandparken 2, 2. th, 7600 Struer.
1,99 mio. kr. er vurdering på Strandparken 2, 2. th, 7600 Struer.