Ved hjælp af Resights kan du få alle informationer om ejendommen på Sortspættegangen 33, Hf. Bellevue, 2700 Brønshøj. Undersøg ejendommens sidste handelspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
På Sortspættegangen 33, Hf. Bellevue, 2700 Brønshøj finder du ejendommen.
Fakta om Sortspættegangen 33, Hf. Bellevue, 2700 Brønshøj
Fritidsejendommen ligger placeret på Sortspættegangen 33, Hf. Bellevue, 2700 Brønshøj og har et samlet bygningsareal á 45 m². Ejendommen fordeler sig på 1 værelser og har et BBR-areal på 38 m², hvoraf det hele er tinglyst.
Egenskaber
Ejendommens primære bygning er bygget i ét plan. I forhold til fritidsejendommens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, hverken badeværelse eller adgang til badeværelse og intet vandskyllende toilet. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Ejendommens primære anvendelse er til fritidsformål (kolonihave). Ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) for 2023 lyder på 0 kr.
Ejerinfo
Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.
Ofte stillede spørgsmål
En eller flere privat(e) ejer Sortspættegangen 33, Hf. Bellevue, 2700 Brønshøj.
Den primære bygning blev opført i 2020 på Sortspættegangen 33, Hf. Bellevue, 2700 Brønshøj.