kommunerne nedenfor.
Søndermarksvej 35, th
4200 SlagelseResights giver dig alle oplysninger om lejligheden på Søndermarksvej 35, 1. th, 4200 Slagelse. Se lejlighedens sidste handelspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
På Søndermarksvej 35, 1. th, 4200 Slagelse kan du finde lejligheden. Lejligheden er af det offentlige vurderet til 1,19 mio. kr., hvoraf grunden udgør 451.000 kr.
Fakta om Søndermarksvej 35, 1. th, 4200 Slagelse
Ejerlejligheden er beliggende på Søndermarksvej 35, 1. th, 4200 Slagelse. Lejligheden har 3 værelser og er oplyst til et BBR-areal på 107 m², hvoraf 102 m² er tinglyst.
Egenskaber
Adressens hovedbygning er bygget i 4 plan. I forhold til ejerlejlighedens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Den hovedsagelige anvendelse af lejligheden er til helårsbeboelse. I 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 3.352 kr.
Salgs- og vurderingsdata
Ejerlejligheden er af det offentlige vurderet til 1,19 mio. kr., hvoraf grunden udgør 451.000 kr.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af Jyske Realkredit A/S, der primært beskæftiger sig med realkreditinstitutters aktiviteter, mens JYSKE BANK A/S er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der et led. Den officielle ejer har i alt 80 ejendomme i porteføljen. Firmaets primære kontaktperson er Anders Lund Hansen, der også opererer som administrerende direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har JYSKE BANK A/S i alt 544 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Søndermarksvej 35, 1. th, 4200 Slagelse?
Jyske Realkredit A/S ejer Søndermarksvej 35, 1. th, 4200 Slagelse.
Hvornår blev Søndermarksvej 35, 1. th, 4200 Slagelse opført?
Den primære bygning blev opført i 1971 på Søndermarksvej 35, 1. th, 4200 Slagelse.
Hvad er Søndermarksvej 35, 1. th, 4200 Slagelse vurderet til?
1,19 mio. kr. er vurdering på Søndermarksvej 35, 1. th, 4200 Slagelse.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.