Resights giver dig alle oplysninger om grunden på Slogsherredsvej 20, Bylderup, 6372 Bylderup-Bov. Se grundens sidste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
På Slogsherredsvej 20, Bylderup, 6372 Bylderup-Bov findes grunden. Grunden er af det offentlige vurderet til 2,15 mio. kr.
Fakta om Slogsherredsvej 20, Bylderup, 6372 Bylderup-Bov
Grunden er placeret på Slogsherredsvej 20, Bylderup, 6372 Bylderup-Bov.
Egenskaber
Grundens hovedsagelige anvendelse er "ikke angivet". I kalenderåret 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 0 kr.
Salgs- og vurderingsdata
Grunden er af det offentlige vurderet til 2,15 mio. kr.
Ejerinfo
Grunden er ejet af ANDELSSELSKABET SLOGS HERREDS HUS, der først og fremmest beskæftiger sig med catering på kontrakt og andre restaurationsaktiviteter. Den officielle ejer har i alt to ejendomme i porteføljen. Firmaets primære kontaktperson er Kim Kongstad Christiansen, der også fungerer som reel ejer.
Ofte stillede spørgsmål
ANDELSSELSKABET SLOGS HERREDS HUS ejer Slogsherredsvej 20, Bylderup, 6372 Bylderup-Bov.
Grundarealet er 388 m² på Slogsherredsvej 20, Bylderup, 6372 Bylderup-Bov.
2,15 mio. kr. er vurdering på Slogsherredsvej 20, Bylderup, 6372 Bylderup-Bov.