Ved hjælp af Resights kan du få alle oplysninger om ejendommen på Slåenvænget 4, Skåstrup Str, 5400 Bogense. Se ejendommens sidste handelspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
På Slåenvænget 4, Skåstrup Str, 5400 Bogense finder du ejendommen. Ejendommen har et bygningsareal á 263 m² og blev konstrueret i 2025 på en 1.814 m² stor grund. Den seneste transaktion fandt sted den 8. november 2024, hvor en eller flere privat(e) køber(e) erhvervede sig ejendommen i en almindelig fri handel til en værdi á 875.000 kr.
Fakta om Slåenvænget 4, Skåstrup Str, 5400 Bogense
Fritidsejendommen ligger på Slåenvænget 4, Skåstrup Str, 5400 Bogense og har et samlet bygningsareal á 263 m². Enheden er bygget i 2025 og befinder sig på en 1.814 m² stor grund. Ejendommen fordeler sig på 9 værelser og har et BBR-areal på 263 m², hvoraf det hele er tinglyst.
Egenskaber
Ejendommens hovedbygning er bygget i ét plan. Kigger man på fritidsejendommens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af træ, mens tagmaterialet består af fibercement uden asbest. Den hovedsagelige anvendelse af ejendommen er til fritidsformål (feriehus).
Salgs- og vurderingsdata
Seneste tinglyste handel er fra d. 8. november 2024, hvor værdiansættelsen på ejendommen var 875.000 kr. i en almindelig fri handel. En eller flere privatperson(er) købte ejendommen af Skanlux Byggefirma A/S. Det giver en kvadratmeterpris på 3.327 kr.
Ejerinfo
Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.
Ofte stillede spørgsmål
En eller flere privat(e) ejer Slåenvænget 4, Skåstrup Str, 5400 Bogense.
Enhedens BBR-areal er 263 m² på Slåenvænget 4, Skåstrup Str, 5400 Bogense.
Den primære bygning blev opført i 2025 på Slåenvænget 4, Skåstrup Str, 5400 Bogense.
Prisen var 875.000 kr., da Slåenvænget 4, Skåstrup Str, 5400 Bogense senest blev handlet i 2024.