Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100700277ESR410-017563

Ranunkelhaven 4, 2 9

5500 Middelfart
Middelfart Staurby By, Vejlby, 17fd (Byzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Ejer

EjerNJB Ejendomme 1 ApS
EjertypeSelskab
EjeradresseFynsvej 56, 5500 Middelfart
CVR41136685

Resights giver dig alle oplysninger om grunden på Ranunkelhaven 4, 2. 9, 5500 Middelfart. Undersøg grundens seneste handelspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.

På Ranunkelhaven 4, 2. 9, 5500 Middelfart kan du finde grunden.

Fakta om Ranunkelhaven 4, 2. 9, 5500 Middelfart

Grunden er placeret på Ranunkelhaven 4, 2. 9, 5500 Middelfart.

Egenskaber

Grundens hovedsagelige benyttelse er "ikke angivet".

Ejerinfo

Grunden er officielt ejet af NJB Ejendomme 1 ApS, der først og fremmest beskæftiger sig med gennemførelse af byggeprojekter, mens BELLING HOLDING ApS er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der to led. Den officielle ejer besidder i alt 114 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 205 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Jens Belling, der også opererer som direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har BELLING HOLDING ApS i alt 506 ejendomme i porteføljen.

Ofte stillede spørgsmål

NJB Ejendomme 1 ApS ejer Ranunkelhaven 4, 2. 9, 5500 Middelfart.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis