Søg efter ejendom
Find en specifik ejendom via søgefunktionen, eller brug
kommunerne nedenfor.
BFE: 100755026

Otto Sterns Have 3, 4

9220 Aalborg Øst
Sdr. Tranders By, Sdr. Tranders, 18iq (Byzone)
Ejerlejlighed: Bolig i etageejendom, flerfamiliehus eller to-familiehus
Satellitbillede af ejendommen på Otto Sterns Have 3,  4, 9220 Aalborg Øst

Få alle informationer om Otto Sterns Have 3, 2. 4, 9220 Aalborg Øst på Resights. Undersøg lejlighedens sidste handelspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

På Otto Sterns Have 3, 2. 4, 9220 Aalborg Øst kan du finde lejligheden. Den seneste transaktion fandt sted den 20. maj 2025, hvor GGNTM PropCo 1 ApS sikrede sig lejligheden i en interessesammenfald til en værdi á 0 kr.

Fakta om Otto Sterns Have 3, 2. 4, 9220 Aalborg Øst

Ejerlejligheden ligger på Otto Sterns Have 3, 2. 4, 9220 Aalborg Øst. Lejligheden har 2 værelser og har et BBR-areal på 68 m², hvoraf 62 m² er tinglyst.

Egenskaber

Adressens hovedbygning er bygget i 6 plan. Bygningens ydervægsmateriale er lavet af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Lejligheden benyttes primært til helårsbeboelse.

Salgs- og vurderingsdata

Seneste tinglyste handel er fra d. 20. maj 2025, hvor værdiansættelsen af lejligheden var 0 kr. i en interessesammenfald, hvor GGNTM PropCo 1 ApS købte lejligheden af Steinbeck A/S. Det giver en kvadratmeterpris på 0 kr.

Ejerinfo

Lejligheden er officielt ejet af GGNTM PropCo 1 ApS, der primært beskæftiger sig med køb og salg af egen fast ejendom, mens Home JVCo S.à.r.l. er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der to led. Den officielle ejer har i alt 116 ejendomme i porteføljen. Firmaets primære kontaktperson er Peter Matzen Drachmann, der også fungerer som direktør. Ser man på den reelle ejer, så har Home JVCo S.à.r.l. i alt 492 ejendomme i porteføljen.

Hvem ejer Otto Sterns Have 3, 2. 4, 9220 Aalborg Øst?

GGNTM PropCo 1 ApS ejer Otto Sterns Have 3, 2. 4, 9220 Aalborg Øst.

Hvornår blev Otto Sterns Have 3, 2. 4, 9220 Aalborg Øst bygget?

Den primære bygning blev bygget i 2024 på Otto Sterns Have 3, 2. 4, 9220 Aalborg Øst.

Hvad er Otto Sterns Have 3, 2. 4, 9220 Aalborg Øst værd?

Prisen var 0 kr., da Otto Sterns Have 3, 2. 4, 9220 Aalborg Øst senest blev handlet i 2025.

Opførselsår
2024
Bebyggelsesprocent
-
Bygningsareal (0 bygninger)
0 m²
Beboelsesareal (1 enhed)
68 m²
Erhvervsareal (0 enheder)
0 m²

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis
Har du brug for flere informationer?