Søg efter ejendom
Find en specifik ejendom via søgefunktionen, eller brug
kommunerne nedenfor.
BFE: 100745467

Nørreløkke 2

6310 Broager
Broager Ejerlav, Broager, 840 (Sommerhusområde)
Bygning på fremmed grund: Sommerhus
Satellitbillede af ejendommen på Nørreløkke 2, 6310 Broager

Få alle informationer om Nørreløkke 2, Vemmingbund, 6310 Broager på Resights. Se ejendommens seneste handelspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

Ejendommen er lokaliseret på Nørreløkke 2, Vemmingbund, 6310 Broager.

Fakta om Nørreløkke 2, Vemmingbund, 6310 Broager

Fritidsejendommen er placeret på Nørreløkke 2, Vemmingbund, 6310 Broager og har et samlet bygningsareal på 89 m². Ejendommen fordeler sig på 5 værelser og har et BBR-areal på 70 m², hvoraf det hele er tinglyst.

Egenskaber

Ejendommens hovedbygning er bygget i ét plan. Ser man på fritidsejendommens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Ejendommen anvendes hovedsageligt til fritidsformål (feriehus).

Ejerinfo

Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.

Hvem ejer Nørreløkke 2, Vemmingbund, 6310 Broager?

Privat ejer Nørreløkke 2, Vemmingbund, 6310 Broager.

Hvornår blev Nørreløkke 2, Vemmingbund, 6310 Broager opført?

Den primære bygning blev bygget i 1966 på Nørreløkke 2, Vemmingbund, 6310 Broager.

Opførselsår
1966
Bebyggelsesprocent
-
Bygningsareal (2 bygninger)
89 m²
Beboelsesareal (1 enhed)
70 m²
Erhvervsareal (0 enheder)
0 m²

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis
Har du brug for flere informationer?