Via Resights kan du få alle informationer om lejligheden på Nordre Havnekaj 31F, 1. th, 5300 Kerteminde. Undersøg lejlighedens sidste handelspris, ejendomsvurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
Lejligheden er placeret på Nordre Havnekaj 31F, 1. th, 5300 Kerteminde.
Fakta om Nordre Havnekaj 31F, 1. th, 5300 Kerteminde
Ejerlejligheden er placeret på Nordre Havnekaj 31F, 1. th, 5300 Kerteminde. Lejligheden har 3 værelser og er oplyst til et BBR-areal på 82 m², hvoraf 76 m² er tinglyst.
Egenskaber
Adressens primære bygning er bygget i 2 etager. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Den primære anvendelse af lejligheden er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af MDG Kerteminde II ApS, der først og fremmest beskæftiger sig med køb og salg af egen fast ejendom, mens Milestone Development Group ApS er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der to led. Den officielle ejer besidder i alt 56 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 139 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Peter Jesper Schmitz, der også opererer som direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har Milestone Development Group ApS i alt 60 ejendomme i porteføljen.
Ofte stillede spørgsmål
MDG Kerteminde II ApS ejer Nordre Havnekaj 31F, 1. th, 5300 Kerteminde.
Den primære bygning blev bygget i 2023 på Nordre Havnekaj 31F, 1. th, 5300 Kerteminde.