Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100777718

Naviair Alle 1

2770 Kastrup
Tårnby Maglebylille By, Tårnby, 130a (Landzone) Kontor
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår2001

Areal

Bygningsareal2.319 m²
Erhvervsareal2.777 m²
Areal af kælder458 m²

Gennem Resights kan du få alle oplysninger om ejendommen på Naviair Alle 1, 2770 Kastrup. Se ejendommens seneste handelspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

På Naviair Alle 1, 2770 Kastrup ligger ejendommen.

Fakta om Naviair Alle 1, 2770 Kastrup

Industriejendommen er placeret på Naviair Alle 1, 2770 Kastrup og består af én bygning på 2.319 m² udgjort af én erhvervsenhed.

Egenskaber

Adressens hovedbygning er bygget i 3 plan. Der er derudover en udnyttet kælder på 458 m². Bygningens ydervægsmateriale er bygget af "andet materiale" mens tagmaterialet består af "andet materiale". Ejendommen anvendes hovedsageligt til handel og/eller kontor.

Ejerinfo

Ejendommen er ejet af Naviair, der først og fremmest beskæftiger sig med serviceydelser i forbindelse med luftfart. Ejeren har i alt 31 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 1,08 mia. kr. Firmaets primære kontaktperson er Anders Rex, der også opererer som administrerende direktør.

Ofte stillede spørgsmål

Naviair ejer Naviair Alle 1, 2770 Kastrup.

Den primære bygning blev bygget i 2001 på Naviair Alle 1, 2770 Kastrup.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis