Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE707422ESR151-093558

Margueritvej 3

2750 Ballerup
Ballerup Ågerup By, Pederstrup, 1b (Landzone) Kolonihavehus
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår1963

Areal

Bygningsareal43 m²
Beboelsesareal43 m²

Få alle oplysninger om Margueritvej 3, Højvænge, 2750 Ballerup på Resights. Se ejendommens sidste salgspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

På Margueritvej 3, Højvænge, 2750 Ballerup finder du ejendommen.

Fakta om Margueritvej 3, Højvænge, 2750 Ballerup

Fritidsejendommen ligger placeret på Margueritvej 3, Højvænge, 2750 Ballerup og har et samlet bygningsareal på 43 m². Ejendommen har 4 værelser og har et BBR-areal på 43 m², hvoraf det hele er tinglyst.

Egenskaber

Ejendommen er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Ejendommens primære anvendelse er til fritidsformål (kolonihave). Ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) for 2023 lyder på 0 kr.

Ejerinfo

Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Margueritvej 3, Højvænge, 2750 Ballerup.

Den primære bygning blev bygget i 1963 på Margueritvej 3, Højvænge, 2750 Ballerup.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis