kommunerne nedenfor.
Lupinvænget 50
2750 BallerupVia Resights kan du få alle oplysninger om ejendommen på Lupinvænget 50, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup. Undersøg ejendommens seneste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
Ejendommen ligger på Lupinvænget 50, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup.
Fakta om Lupinvænget 50, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup
Fritidsejendommen har et samlet bygningsareal på 30 m² og ligger placeret på Lupinvænget 50, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup. Ejendommen har 2 værelser og har et BBR-areal på 30 m², hvoraf det hele er tinglyst.
Egenskaber
Ejendommen er bygget i ét plan. Kigger man på fritidsejendommens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, hverken badeværelse eller adgang til badeværelse og intet vandskyllende toilet. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Den hovedsagelige benyttelse af ejendommen er til fritidsformål (kolonihave). I 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 0 kr.
Ejerinfo
Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.
Hvem ejer Lupinvænget 50, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup?
En eller flere privat(e) ejer Lupinvænget 50, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup.
Hvornår blev Lupinvænget 50, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup bygget?
Den primære bygning blev bygget i 1957 på Lupinvænget 50, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.