Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE709202ESR151-113168

Lupinvænget 22

2750 Ballerup
Ballerup Pederstrup By, Pederstrup, 13 (Landzone) Kolonihavehus
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår1962

Areal

Bygningsareal34 m²
Beboelsesareal34 m²

Gennem Resights kan du få alle oplysninger om ejendommen på Lupinvænget 22, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup. Se ejendommens sidste handelspris, ejendomsvurdering, areal, ejerinfo og meget mere.

Ejendommen er placeret på Lupinvænget 22, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup.

Fakta om Lupinvænget 22, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup

Fritidsejendommen ligger på Lupinvænget 22, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup og har et samlet bygningsareal á 34 m². Ejendommen fordeler sig på 2 værelser og har et BBR-areal på 34 m², hvoraf det hele er tinglyst.

Egenskaber

Ejendommens primære bygning er bygget i ét plan. Ser man på fritidsejendommens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, hverken badeværelse eller adgang til badeværelse og intet vandskyllende toilet. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Ejendommens primære anvendelse er til fritidsformål (kolonihave). I kalenderåret 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 0 kr.

Ejerinfo

Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Lupinvænget 22, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup.

Den primære bygning blev bygget i 1962 på Lupinvænget 22, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis