Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100632919ESR621-205361

Lufthavnsvej 6C

6580 Vamdrup
Kolding Bønstrup By, Vamdrup, 6a (Landzone) Lager
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår2025

Areal

Bygningsareal275 m²
Erhvervsareal275 m²

Via Resights kan du få alle oplysninger om ejendommen på Lufthavnsvej 6C, 6580 Vamdrup. Undersøg ejendommens sidste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

På Lufthavnsvej 6C, 6580 Vamdrup kan du finde ejendommen.

Fakta om Lufthavnsvej 6C, 6580 Vamdrup

Industriejendommen er placeret på Lufthavnsvej 6C, 6580 Vamdrup og består af én bygning på 275 m² fordelt på én erhvervsenhed.

Egenskaber

Ejendommens hovedbygning er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af metal, mens tagmaterialet består af fibercement uden asbest. Ejendommens primære benyttelse er til handel og/eller kontor.

Ejerinfo

Ejendommen er officielt ejet af Kloak-eksperten ApS, der primært beskæftiger sig med anlæg af ledningsnet til væsker, mens Gitte Sigrid Riis er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer ejendommen igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til industriejendommen er der et led. Den officielle ejer har i alt én ejendom i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 228.295 kr. Firmaets primære kontaktperson er Alf Thyssen Reinholdt, der opererer som administrerende direktør. Ser man på den reelle ejer, så har Gitte Sigrid Riis i alt to ejendomme i porteføljen.

Ofte stillede spørgsmål

Kloak-eksperten ApS ejer Lufthavnsvej 6C, 6580 Vamdrup.

Den primære bygning blev opført i 2025 på Lufthavnsvej 6C, 6580 Vamdrup.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis