kommunerne nedenfor.
Lautruphøj 3P, tv
2750 BallerupFå alle informationer om Lautruphøj 3P, st. tv, 2750 Ballerup på Resights. Se lejlighedens sidste salgspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
Lejligheden ligger på Lautruphøj 3P, st. tv, 2750 Ballerup.
Fakta om Lautruphøj 3P, st. tv, 2750 Ballerup
Ejerlejligheden er placeret på Lautruphøj 3P, st. tv, 2750 Ballerup. Lejligheden fordeler sig på 3 værelser og er oplyst til et BBR-areal på 70 m², hvoraf 60 m² er tinglyst.
Egenskaber
Adressens hovedbygning er bygget i 5 etager. I forhold til ejerlejlighedens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af betonelementer, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Den primære benyttelse af lejligheden er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af SSP Copenhagen 1 ApS, der hovedsageligt beskæftiger sig med køb og salg af egen fast ejendom, mens Catella Real Estate AG er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der et led. Den officielle ejer har i alt 77 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 158 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Jesper Bo Hansen, der også opererer som direktør.
Hvem ejer Lautruphøj 3P, st. tv, 2750 Ballerup?
SSP Copenhagen 1 ApS ejer Lautruphøj 3P, st. tv, 2750 Ballerup.
Hvornår blev Lautruphøj 3P, st. tv, 2750 Ballerup opført?
Den primære bygning blev bygget i 2022 på Lautruphøj 3P, st. tv, 2750 Ballerup.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.