kommunerne nedenfor.
Lautruphøj 3P, th
2750 BallerupResights giver dig alle oplysninger om lejligheden på Lautruphøj 3P, st. th, 2750 Ballerup. Undersøg lejlighedens seneste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
Lejligheden er placeret på Lautruphøj 3P, st. th, 2750 Ballerup.
Fakta om Lautruphøj 3P, st. th, 2750 Ballerup
Ejerlejligheden ligger på Lautruphøj 3P, st. th, 2750 Ballerup. Lejligheden fordeler sig på 2 værelser og har et BBR-areal på 65 m², mens det tinglyste areal udgør 55 m².
Egenskaber
Adressens hovedbygning er bygget i 5 etager. Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af betonelementer, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Den primære benyttelse af lejligheden er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af SSP Copenhagen 1 ApS, der først og fremmest beskæftiger sig med køb og salg af egen fast ejendom, mens Catella Real Estate AG er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der et led. Den officielle ejer har i alt 77 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 158 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Jesper Bo Hansen, der også fungerer som direktør.
Hvem ejer Lautruphøj 3P, st. th, 2750 Ballerup?
SSP Copenhagen 1 ApS ejer Lautruphøj 3P, st. th, 2750 Ballerup.
Hvornår blev Lautruphøj 3P, st. th, 2750 Ballerup bygget?
Den primære bygning blev opført i 2022 på Lautruphøj 3P, st. th, 2750 Ballerup.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.