kommunerne nedenfor.
Lautruphøj 3G, tv
2750 BallerupResights giver dig alle informationer om lejligheden på Lautruphøj 3G, st. tv, 2750 Ballerup. Se lejlighedens sidste salgspris, ejendomsvurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
På Lautruphøj 3G, st. tv, 2750 Ballerup kan du finde lejligheden.
Fakta om Lautruphøj 3G, st. tv, 2750 Ballerup
Ejerlejligheden er beliggende på Lautruphøj 3G, st. tv, 2750 Ballerup. Lejligheden fordeler sig på 2 værelser og er oplyst til et BBR-areal på 71 m², hvoraf 63 m² er tinglyst.
Egenskaber
Adressens hovedbygning er bygget i 5 plan. Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af betonelementer, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Den primære anvendelse af lejligheden er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af SSP Copenhagen 1 ApS, der primært beskæftiger sig med køb og salg af egen fast ejendom, mens Catella Real Estate AG er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der et led. Den officielle ejer har i alt 77 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 158 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Jesper Bo Hansen, der også opererer som direktør.
Hvem ejer Lautruphøj 3G, st. tv, 2750 Ballerup?
SSP Copenhagen 1 ApS ejer Lautruphøj 3G, st. tv, 2750 Ballerup.
Hvornår blev Lautruphøj 3G, st. tv, 2750 Ballerup opført?
Den primære bygning blev bygget i 2022 på Lautruphøj 3G, st. tv, 2750 Ballerup.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.