Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100979356

Langemosevej 2

4400 Kalundborg
Kalundborg Forsinge By, Ubby, 5e (Landzone) Fritliggende enfamiliehus
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår1900

Areal

Grundareal1.032.956 m²
Bygningsareal100 m²
Beboelsesareal124 m²
Areal af udnyttet tagetage24 m²

Få alle oplysninger om Langemosevej 2, Værslev, 4400 Kalundborg på Resights. Undersøg ejendommens seneste salgspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.

Ejendommen ligger på Langemosevej 2, Værslev, 4400 Kalundborg. I 1900 blev ejendommen opført og har i dag et bygningsareal på 100 m² på en 1,03 mio. m² stor grund.

Fakta om Langemosevej 2, Værslev, 4400 Kalundborg

Villaen ligger placeret på Langemosevej 2, Værslev, 4400 Kalundborg og har et samlet bygningsareal på 100 m². Den primære bygning er bygget i 1900 og er beliggende på en 1,03 mio. m² stor grund, der er fordelt på otte jordstykker. Ejendommen har 5 værelser og har et BBR-areal på 124 m², hvoraf det hele er tinglyst.

Egenskaber

Ejendommen er bygget i ét plan. Der er i øvrigt en udnyttet tagetage, der er 24 m². Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af mursten, mens tagmaterialet består af tegl. Ejendommen anvendes hovedsageligt til helårsbeboelse.

Ejerinfo

Villaen er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

Privat ejer Langemosevej 2, Værslev, 4400 Kalundborg.

Enhedens BBR-areal er 124 m² på Langemosevej 2, Værslev, 4400 Kalundborg.

Den primære bygning blev opført i 1900 på Langemosevej 2, Værslev, 4400 Kalundborg.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis