Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100926135

Langagerhave 101

6000 Kolding
Kolding Vonsild By, Vonsild, 10fo (Byzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal185 m²

Ved hjælp af Resights kan du få alle oplysninger om grunden på Langagerhave 101, Vonsild, 6000 Kolding. Se grundens sidste handelspris, ejendomsvurdering, areal, ejerinfo og meget mere.

På Langagerhave 101, Vonsild, 6000 Kolding finder du grunden.

Fakta om Langagerhave 101, Vonsild, 6000 Kolding

Grunden er beliggende på Langagerhave 101, Vonsild, 6000 Kolding.

Egenskaber

Grunden er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af mursten, mens tagmaterialet består af betontagsten. Grundens primære benyttelse er "ikke angivet".

Ejerinfo

Grunden er officielt ejet af Birch Vonsild Bakke ApS, der primært beskæftiger sig med anden udlejning af boliger, mens Silkeborg Grafton One ApS er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der fire led. Den officielle ejer har i alt 134 ejendomme i porteføljen. Firmaets primære kontaktperson er Lars Bay-Smidt, der også opererer som administrerende direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har Silkeborg Grafton One ApS i alt 1.226 ejendomme i porteføljen.

Ofte stillede spørgsmål

Birch Vonsild Bakke ApS ejer Langagerhave 101, Vonsild, 6000 Kolding.

Grundarealet er 185 m² på Langagerhave 101, Vonsild, 6000 Kolding.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis