Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100834606

Kulmulevænget 8

5500 Middelfart
Middelfart Skrillinge By, Kauslunde, 2dg (Byzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal701 m²

Få alle oplysninger om Kulmulevænget 8, 5500 Middelfart på Resights. Se grundens seneste handelspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

Grunden ligger på Kulmulevænget 8, 5500 Middelfart.

Fakta om Kulmulevænget 8, 5500 Middelfart

Grunden er placeret på Kulmulevænget 8, 5500 Middelfart.

Egenskaber

Grunden er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af mursten, mens tagmaterialet består af betontagsten. Grundens hovedsagelige benyttelse er "ikke angivet".

Ejerinfo

Grunden er officielt ejet af NJB Ejendomme 1 ApS, der hovedsageligt beskæftiger sig med gennemførelse af byggeprojekter, mens BELLING HOLDING ApS er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der to led. Den officielle ejer besidder i alt 114 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 205 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Jens Belling, der også agerer som direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har BELLING HOLDING ApS i alt 506 ejendomme i porteføljen.

Ofte stillede spørgsmål

NJB Ejendomme 1 ApS ejer Kulmulevænget 8, 5500 Middelfart.

Grundarealet er 701 m² på Kulmulevænget 8, 5500 Middelfart.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis