kommunerne nedenfor.
Kulmulevænget 16
5500 MiddelfartResights giver dig alle oplysninger om grunden på Kulmulevænget 16, Svenstrup, 5500 Middelfart. Undersøg grundens seneste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
Grunden ligger på Kulmulevænget 16, Svenstrup, 5500 Middelfart.
Fakta om Kulmulevænget 16, Svenstrup, 5500 Middelfart
Grunden er beliggende på Kulmulevænget 16, Svenstrup, 5500 Middelfart.
Egenskaber
Grundens hovedbygning er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er lavet af mursten, mens tagmaterialet består af betontagsten. Grundens primære benyttelse er "ikke angivet".
Ejerinfo
Grunden er officielt ejet af NJB Ejendomme 1 ApS, der primært beskæftiger sig med gennemførelse af byggeprojekter, mens BELLING HOLDING ApS er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der to led. Den officielle ejer besidder i alt 114 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 146 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Jens Belling, der også fungerer som direktør. Ser man på den reelle ejer, så har BELLING HOLDING ApS i alt 511 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Kulmulevænget 16, Svenstrup, 5500 Middelfart?
NJB Ejendomme 1 ApS ejer Kulmulevænget 16, Svenstrup, 5500 Middelfart.
Hvad er BBR-arealet på Kulmulevænget 16, Svenstrup, 5500 Middelfart?
Grundarealet er 729 m² på Kulmulevænget 16, Svenstrup, 5500 Middelfart.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.