Resights giver dig alle informationer om ejendommen på Kulmulevænget 13, Kauslunde, 5500 Middelfart. Se ejendommens sidste handelspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
På Kulmulevænget 13, Kauslunde, 5500 Middelfart finder du ejendommen. Ejendommen har et bygningsareal á 123 m² og blev opført i 2026 på en 795 m² stor grund.
Fakta om Kulmulevænget 13, Kauslunde, 5500 Middelfart
Villaen ligger på Kulmulevænget 13, Kauslunde, 5500 Middelfart og har et samlet bygningsareal á 123 m². Hovedbygningen er bygget i 2026 og er beliggende på en 795 m² stor grund. Ejendommen har 4 værelser og har et BBR-areal på 99 m², hvoraf det hele er tinglyst.
Egenskaber
Ejendommen er bygget i ét plan. Kigger man på villaens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af mursten, mens tagmaterialet består af betontagsten. Ejendommens hovedsagelige benyttelse er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Ejendommen er officielt ejet af NJB Ejendomme 1 ApS, der fortrinsvist beskæftiger sig med gennemførelse af byggeprojekter, mens BELLING HOLDING ApS er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer ejendommen igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til villaen er der to led. Den officielle ejer har i alt 114 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 205 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Jens Belling, der også fungerer som direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har BELLING HOLDING ApS i alt 505 ejendomme i porteføljen.
Ofte stillede spørgsmål
NJB Ejendomme 1 ApS ejer Kulmulevænget 13, Kauslunde, 5500 Middelfart.
Enhedens BBR-areal er 99 m² på Kulmulevænget 13, Kauslunde, 5500 Middelfart.
Den primære bygning blev bygget i 2026 på Kulmulevænget 13, Kauslunde, 5500 Middelfart.