Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100400283ESR851-643985

Kildedalen 6

9230 Svenstrup J
Aalborg Ferslev By, Ferslev, 4r (Byzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal866 m²

Få alle informationer om Kildedalen 6, 9230 Svenstrup J på Resights. Undersøg grundens seneste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

På Kildedalen 6, 9230 Svenstrup J kan du finde grunden.

Fakta om Kildedalen 6, 9230 Svenstrup J

Grunden er placeret på Kildedalen 6, 9230 Svenstrup J.

Egenskaber

Grundens hovedsagelige benyttelse er "ikke angivet". Ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) for 2023 lyder på 0 kr.

Ejerinfo

Grunden er officielt ejet af SLK Ejendomme ApS, der først og fremmest beskæftiger sig med køb og salg af egen fast ejendom, mens Kristian Weisbjerg Rytter er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der tre led. Den officielle ejer har i alt fire ejendomme i porteføljen. Firmaets primære kontaktperson er Kristian Weisbjerg Rytter, der også opererer som direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har Kristian Weisbjerg Rytter i alt 24 ejendomme i porteføljen.

Ofte stillede spørgsmål

SLK Ejendomme ApS ejer Kildedalen 6, 9230 Svenstrup J.

Grundarealet er 866 m² på Kildedalen 6, 9230 Svenstrup J.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis