kommunerne nedenfor.
Kavsbjerg Huse 42
4130 Viby SjællandVed hjælp af Resights kan du få alle oplysninger om grunden på Kavsbjerg Huse 42, 4130 Viby Sjælland. Se grundens sidste handelspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
Grunden er placeret på Kavsbjerg Huse 42, 4130 Viby Sjælland.
Fakta om Kavsbjerg Huse 42, 4130 Viby Sjælland
Grunden er placeret på Kavsbjerg Huse 42, 4130 Viby Sjælland.
Egenskaber
Adressens primære bygning er bygget i 2 etager. Bygningens ydervægsmateriale er lavet af mursten, mens tagmaterialet består af tegl. Grundens hovedsagelige anvendelse er "ikke angivet".
Ejerinfo
Grunden er officielt ejet af Plushusene 13 ApS, der fortrinsvist beskæftiger sig med køb og salg af egen fast ejendom, mens NREP NSF V Holding 2 S.à r.l. er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der to led. Den officielle ejer har i alt 141 ejendomme i porteføljen. Firmaets primære kontaktperson er Thomas Ebbe Riise-Jakobsen, der også agerer som direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har NREP NSF V Holding 2 S.à r.l. i alt 588 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Kavsbjerg Huse 42, 4130 Viby Sjælland?
Plushusene 13 ApS ejer Kavsbjerg Huse 42, 4130 Viby Sjælland.
Hvad er BBR-arealet på Kavsbjerg Huse 42, 4130 Viby Sjælland?
Grundarealet er 81 m² på Kavsbjerg Huse 42, 4130 Viby Sjælland.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.