kommunerne nedenfor.
Kalvekærmosen 42
3550 SlangerupFå alle oplysninger om Kalvekærmosen 42, 3550 Slangerup på Resights. Undersøg grundens sidste salgspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
Grunden er lokaliseret på Kalvekærmosen 42, 3550 Slangerup.
Fakta om Kalvekærmosen 42, 3550 Slangerup
Grunden er placeret på Kalvekærmosen 42, 3550 Slangerup.
Egenskaber
Adressens hovedbygning er bygget i 2 etager. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Grundens hovedsagelige benyttelse er "ikke angivet".
Ejerinfo
Grunden er officielt ejet af HILLERØDVEJ 23 ApS, der først og fremmest beskæftiger sig med anden udlejning af boliger, mens Koncenton Klimaboliger A/S er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der et led. Den officielle ejer har i alt 67 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 25,9 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Henrik Skovsby, der også fungerer som direktør. Ser man på den reelle ejer, så har Koncenton Klimaboliger A/S i alt 234 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Kalvekærmosen 42, 3550 Slangerup?
HILLERØDVEJ 23 ApS ejer Kalvekærmosen 42, 3550 Slangerup.
Hvad er BBR-arealet på Kalvekærmosen 42, 3550 Slangerup?
Grundarealet er 145 m² på Kalvekærmosen 42, 3550 Slangerup.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.