kommunerne nedenfor.
Kærulven 28
4600 KøgeFå alle oplysninger om Kærulven 28, 4600 Køge på Resights. Se lejlighedens seneste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
På Kærulven 28, 4600 Køge finder du lejligheden.
Fakta om Kærulven 28, 4600 Køge
Ejerlejligheden er placeret på Kærulven 28, 4600 Køge. Lejligheden fordeler sig på 3 værelser og har et BBR-areal på 78 m², mens det tinglyste areal udgør 76 m².
Egenskaber
Adressens primære bygning er bygget i 2 plan. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af "andet materiale" mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Den primære benyttelse af lejligheden er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af Plushusene 12 ApS, der hovedsageligt beskæftiger sig med gennemførelse af byggeprojekter, mens NREP NSF V Holding 2 S.à. r.l. er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der to led. Den officielle ejer besidder i alt 81 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 171 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Thomas Ebbe Riise-Jakobsen, der også fungerer som direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har NREP NSF V Holding 2 S.à. r.l. i alt 301 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Kærulven 28, 4600 Køge?
Plushusene 12 ApS ejer Kærulven 28, 4600 Køge.
Hvornår blev Kærulven 28, 4600 Køge bygget?
Den primære bygning blev bygget i 2024 på Kærulven 28, 4600 Køge.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.