Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE9995343ESR330-030713

Holsteinborgvej 3A

4243 Rude
Slagelse Rude By, Holsteinborg, 3bz (Byzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal925 m²

Gennem Resights kan du få alle oplysninger om grunden på Holsteinborgvej 3A, 4243 Rude. Se grundens sidste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

Grunden er placeret på Holsteinborgvej 3A, 4243 Rude. Grunden er vurderet til 275.000 kr.

Fakta om Holsteinborgvej 3A, 4243 Rude

Grunden er placeret på Holsteinborgvej 3A, 4243 Rude.

Egenskaber

Grundens hovedsagelige benyttelse er "ikke angivet". I kalenderåret 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 0 kr.

Salgs- og vurderingsdata

Grundens grund er vurderet til 275.000 kr.

Ejerinfo

Grunden er ejet af Slagelse Kommune, der primært beskæftiger sig med generelle offentlige forvaltningsaktiviteter.

Ofte stillede spørgsmål

Slagelse Kommune ejer Holsteinborgvej 3A, 4243 Rude.

Grundarealet er 925 m² på Holsteinborgvej 3A, 4243 Rude.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis