Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE3306931ESR840-006237

Hjedsbækvej 155

9541 Suldrup
Rebild Suldrup By, Suldrup, 16ai (Landzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal21.540 m²

Få alle oplysninger om Hjedsbækvej 155, Hjedsbæk, 9541 Suldrup på Resights. Undersøg grundens sidste salgspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

På Hjedsbækvej 155, Hjedsbæk, 9541 Suldrup finder du grunden. Grunden er af det offentlige vurderet til 17,9 mio. kr.

Fakta om Hjedsbækvej 155, Hjedsbæk, 9541 Suldrup

Grunden er placeret på Hjedsbækvej 155, Hjedsbæk, 9541 Suldrup.

Egenskaber

Grundens hovedsagelige anvendelse er "ikke angivet". Ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) for 2023 lyder på 32.187 kr.

Salgs- og vurderingsdata

Grunden er af det offentlige vurderet til 17,9 mio. kr.

Ejerinfo

Grunden er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Hjedsbækvej 155, Hjedsbæk, 9541 Suldrup.

Grundarealet er 21.540 m² på Hjedsbækvej 155, Hjedsbæk, 9541 Suldrup.

17,9 mio. kr. er vurdering på Hjedsbækvej 155, Hjedsbæk, 9541 Suldrup.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis