Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100653938ESR265-004383

Hf. Hvilen 246

4000 Roskilde
Roskilde St. Hede, Roskilde Jorder, 90 (Landzone) Kolonihavehus
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår1000

Areal

Bygningsareal78 m²
Beboelsesareal78 m²

Få alle informationer om Hf. Hvilen 246, 4000 Roskilde på Resights. Undersøg ejendommens seneste handelspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.

På Hf. Hvilen 246, 4000 Roskilde finder du ejendommen.

Fakta om Hf. Hvilen 246, 4000 Roskilde

Fritidsejendommen ligger på Hf. Hvilen 246, 4000 Roskilde og har et samlet bygningsareal á 78 m². Ejendommen fordeler sig på 1 værelser og har et BBR-areal på 78 m², hvoraf det hele er tinglyst.

Egenskaber

Ejendommens hovedbygning er bygget i ét plan. Kigger man på fritidsejendommens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der ingen fast kogeinstallation, hverken badeværelse eller adgang til badeværelse og intet vandskyllende toilet. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af "andet materiale" mens tagmaterialet består af "andet materiale". Den hovedsagelige benyttelse af ejendommen er til fritidsformål (kolonihave).

Ejerinfo

Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

Frank Jepsen ejer Hf. Hvilen 246, 4000 Roskilde.

Den primære bygning blev opført i 1000 på Hf. Hvilen 246, 4000 Roskilde.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis