kommunerne nedenfor.
Havtornvænget 2
5400 BogenseResights giver dig alle oplysninger om grunden på Havtornvænget 2, Skåstrup Str, 5400 Bogense. Se grundens sidste handelspris, ejendomsvurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
Grunden er lokaliseret på Havtornvænget 2, Skåstrup Str, 5400 Bogense.
Fakta om Havtornvænget 2, Skåstrup Str, 5400 Bogense
Grunden er beliggende på Havtornvænget 2, Skåstrup Str, 5400 Bogense.
Egenskaber
Grundens primære bygning er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Grundens hovedsagelige anvendelse er "ikke angivet".
Ejerinfo
Grunden er officielt ejet af Skanlux Byggefirma A/S, der fortrinsvist beskæftiger sig med opførelse af bygninger, mens SKANLUX HOLDING ApS er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der et led. Den officielle ejer har i alt 39 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 6,38 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Jakob Nautrup, der også opererer som direktør. Ser man på den reelle ejer, så har SKANLUX HOLDING ApS i alt 41 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Havtornvænget 2, Skåstrup Str, 5400 Bogense?
Skanlux Byggefirma A/S ejer Havtornvænget 2, Skåstrup Str, 5400 Bogense.
Hvor stor er Havtornvænget 2, Skåstrup Str, 5400 Bogense?
Grundarealet er 1.384 m² på Havtornvænget 2, Skåstrup Str, 5400 Bogense.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.