kommunerne nedenfor.
Havtornvænget 1
5400 BogenseFå alle informationer om Havtornvænget 1, Skåstrup Str, 5400 Bogense på Resights. Undersøg grundens seneste handelspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
Grunden er placeret på Havtornvænget 1, Skåstrup Str, 5400 Bogense.
Fakta om Havtornvænget 1, Skåstrup Str, 5400 Bogense
Grunden er placeret på Havtornvænget 1, Skåstrup Str, 5400 Bogense.
Egenskaber
Grundens hovedsagelige benyttelse er "ikke angivet".
Ejerinfo
Grunden er officielt ejet af Skanlux Byggefirma A/S, der fortrinsvist beskæftiger sig med opførelse af bygninger, mens SKANLUX HOLDING ApS er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der et led. Den officielle ejer har i alt 43 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 6,38 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Jakob Nautrup, der også opererer som direktør. Ser man på den reelle ejer, så har SKANLUX HOLDING ApS i alt 45 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Havtornvænget 1, Skåstrup Str, 5400 Bogense?
Skanlux Byggefirma A/S ejer Havtornvænget 1, Skåstrup Str, 5400 Bogense.
Hvor stor er Havtornvænget 1, Skåstrup Str, 5400 Bogense?
Grundarealet er 1.554 m² på Havtornvænget 1, Skåstrup Str, 5400 Bogense.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.