kommunerne nedenfor.
Guldsmedeengen 14
3550 SlangerupFå alle oplysninger om Guldsmedeengen 14, 3550 Slangerup på Resights. Se grundens sidste handelspris, ejendomsvurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
På Guldsmedeengen 14, 3550 Slangerup ligger grunden.
Fakta om Guldsmedeengen 14, 3550 Slangerup
Grunden er beliggende på Guldsmedeengen 14, 3550 Slangerup.
Egenskaber
Grundens hovedbygning er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Grundens hovedsagelige benyttelse er "ikke angivet".
Ejerinfo
Grunden er officielt ejet af Projekt Slangerup I ApS, der fortrinsvist beskæftiger sig med anden udlejning af boliger, mens Koncenton Klimaboliger II A/S er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der et led. Den officielle ejer har i alt 47 ejendomme i porteføljen. Firmaets primære kontaktperson er Henrik Skovsby, der også opererer som direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har Koncenton Klimaboliger II A/S i alt 86 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Guldsmedeengen 14, 3550 Slangerup?
Projekt Slangerup I ApS ejer Guldsmedeengen 14, 3550 Slangerup.
Hvor stor er Guldsmedeengen 14, 3550 Slangerup?
Grundarealet er 191 m² på Guldsmedeengen 14, 3550 Slangerup.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.