Få alle oplysninger om Gadelandet 20D, 2. tv, 2700 Brønshøj på Resights. Undersøg lejlighedens sidste salgspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
Lejligheden ligger på Gadelandet 20D, 2. tv, 2700 Brønshøj.
Fakta om Gadelandet 20D, 2. tv, 2700 Brønshøj
Ejerlejligheden er placeret på Gadelandet 20D, 2. tv, 2700 Brønshøj. Lejligheden fordeler sig på 4 værelser og har et BBR-areal på 96 m², hvoraf 85 m² er tinglyst.
Egenskaber
Adressens primære bygning er bygget i 7 plan. Ser man på ejerlejlighedens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Lejlighedens primære benyttelse er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af Kobbel ApS, der fortrinsvist beskæftiger sig med anden udlejning af boliger, mens Europe II (Luxembourg) 2 S.à r.l er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der to led. Den officielle ejer har i alt 130 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 744 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Brian Rathje, der også fungerer som direktør.
Ofte stillede spørgsmål
Kobbel ApS ejer Gadelandet 20D, 2. tv, 2700 Brønshøj.
Den primære bygning blev opført i 2023 på Gadelandet 20D, 2. tv, 2700 Brønshøj.