Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100816094

Fynslundvej 104A

6064 Jordrup
Kolding Uhre By, Lejrskov, 7t (Landzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Ejer

EjerSinal Syd A/S
EjertypeSelskab
EjeradresseBirkemose Allé 11, 6000 Kolding
CVR27970036

Få alle oplysninger om Fynslundvej 104A, 6064 Jordrup på Resights. Undersøg grundens seneste handelspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

Grunden er placeret på Fynslundvej 104A, 6064 Jordrup.

Fakta om Fynslundvej 104A, 6064 Jordrup

Grunden er beliggende på Fynslundvej 104A, 6064 Jordrup.

Egenskaber

Grundens hovedsagelige anvendelse er "ikke angivet".

Ejerinfo

Grunden er officielt ejet af Sinal Syd A/S, der fortrinsvist beskæftiger sig med andre telekommunikationsaktiviteter, mens Sinal Infrastructure Holding A/S er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der tre led. Den officielle ejer besidder i alt 154 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 1,57 mia. kr. Firmaets primære kontaktperson er Carsten Bryder Thejls, der også agerer som administrerende direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har Sinal Infrastructure Holding A/S i alt 492 ejendomme i porteføljen.

Ofte stillede spørgsmål

Sinal Syd A/S ejer Fynslundvej 104A, 6064 Jordrup.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis