Ved hjælp af Resights kan du få alle informationer om lejligheden på Frejas Vænge 43, 3. 22, 4200 Slagelse. Undersøg lejlighedens sidste handelspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
På Frejas Vænge 43, 3. 22, 4200 Slagelse finder du lejligheden.
Fakta om Frejas Vænge 43, 3. 22, 4200 Slagelse
Ejerlejligheden ligger på Frejas Vænge 43, 3. 22, 4200 Slagelse. Lejligheden har 1 værelse og har et BBR-areal på 33 m², hvoraf 26 m² er tinglyst.
Egenskaber
Adressens hovedbygning er bygget i 5 plan. Ser man på ejerlejlighedens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Den primære benyttelse af lejligheden er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af PFA Boliger Slagelse A/S, der fortrinsvist beskæftiger sig med opførelse af bygninger, mens PFA HOLDING A/S er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der tre led. Den officielle ejer besidder i alt 325 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 369 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Michael Hansen, der også opererer som direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har PFA HOLDING A/S i alt 6.101 ejendomme i porteføljen.
Ofte stillede spørgsmål
PFA Boliger Slagelse A/S ejer Frejas Vænge 43, 3. 22, 4200 Slagelse.
Den primære bygning blev opført i 2024 på Frejas Vænge 43, 3. 22, 4200 Slagelse.