kommunerne nedenfor.
Frejas Vænge 17
4200 SlagelseResights giver dig alle informationer om lejligheden på Frejas Vænge 17, 4200 Slagelse. Undersøg lejlighedens sidste handelspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
Lejligheden er placeret på Frejas Vænge 17, 4200 Slagelse.
Fakta om Frejas Vænge 17, 4200 Slagelse
Ejerlejligheden er placeret på Frejas Vænge 17, 4200 Slagelse. Lejligheden har 1 værelse og har et BBR-areal på 43 m², mens det tinglyste areal udgør 36 m².
Egenskaber
Adressens primære bygning er bygget i 5 plan. I forhold til ejerlejlighedens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Lejligheden anvendes primært til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af PFA Boliger Slagelse A/S, der primært beskæftiger sig med opførelse af bygninger, mens PFA HOLDING A/S er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der tre led. Den officielle ejer besidder i alt 325 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 351 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Michael Hansen, der også opererer som direktør. Ser man på den reelle ejer, så har PFA HOLDING A/S i alt 9.556 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Frejas Vænge 17, 4200 Slagelse?
PFA Boliger Slagelse A/S ejer Frejas Vænge 17, 4200 Slagelse.
Hvornår blev Frejas Vænge 17, 4200 Slagelse opført?
Den primære bygning blev opført i 2024 på Frejas Vænge 17, 4200 Slagelse.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.