Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100780210

Fredes Alle 121

7130 Juelsminde
Hedensted Klakring By, Klakring, 20ed (Byzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal942 m²

Ved hjælp af Resights kan du få alle oplysninger om grunden på Fredes Alle 121, 7130 Juelsminde. Se grundens sidste handelspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.

Grunden er lokaliseret på Fredes Alle 121, 7130 Juelsminde.

Fakta om Fredes Alle 121, 7130 Juelsminde

Grunden er beliggende på Fredes Alle 121, 7130 Juelsminde.

Egenskaber

Grundens primære benyttelse er "ikke angivet".

Ejerinfo

Grunden er officielt ejet af LL Annasminde ApS, der primært beskæftiger sig med dyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø, mens Mortensen Gruppen A/S er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der et led. Den officielle ejer besidder i alt 48 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 85 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Michael Thorup Mortensen, der også fungerer som direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har Mortensen Gruppen A/S i alt 52 ejendomme i porteføljen.

Ofte stillede spørgsmål

LL Annasminde ApS ejer Fredes Alle 121, 7130 Juelsminde.

Grundarealet er 942 m² på Fredes Alle 121, 7130 Juelsminde.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis