Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100780202

Fredes Alle 105

7130 Juelsminde
Hedensted Klakring By, Klakring, 20dm (Byzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal885 m²

Ved hjælp af Resights kan du få alle informationer om grunden på Fredes Alle 105, 7130 Juelsminde. Undersøg grundens seneste salgspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

På Fredes Alle 105, 7130 Juelsminde findes grunden.

Fakta om Fredes Alle 105, 7130 Juelsminde

Grunden er beliggende på Fredes Alle 105, 7130 Juelsminde.

Egenskaber

Grundens primære benyttelse er "ikke angivet".

Ejerinfo

Grunden er officielt ejet af LL Annasminde ApS, der hovedsageligt beskæftiger sig med dyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø, mens Mortensen Gruppen A/S er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der et led. Den officielle ejer besidder i alt 48 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 85 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Michael Thorup Mortensen, der også fungerer som direktør. Ser man på den reelle ejer, så har Mortensen Gruppen A/S i alt 52 ejendomme i porteføljen.

Ofte stillede spørgsmål

LL Annasminde ApS ejer Fredes Alle 105, 7130 Juelsminde.

Grundarealet er 885 m² på Fredes Alle 105, 7130 Juelsminde.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis