Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100502077ESR420-021054

Flædekærvej 3

5610 Assens
Assens Saltofte By, Kærum, 14af (Byzone) Udhus
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår2022

Gennem Resights kan du få alle informationer om bygningen på Flædekærvej 3, Saltofte, 5610 Assens. Undersøg bygningens seneste handelspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.

Bygningen ligger på Flædekærvej 3, Saltofte, 5610 Assens.

Fakta om Flædekærvej 3, Saltofte, 5610 Assens

Bygningen ligger på Flædekærvej 3, Saltofte, 5610 Assens.

Egenskaber

Bygningens primære bygning er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Den hovedsagelige benyttelse af bygningen er til udhus. I 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 0 kr.

Ejerinfo

Bygningen er ejet af Saltofte og omegns Borgerforening, der hovedsageligt beskæftiger sig med andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.. Den officielle ejer har i alt én ejendom i porteføljen. Firmaets primære kontaktperson er Vivi Susanne Barløse, der også agerer som foreningsrepræsentant.

Ofte stillede spørgsmål

Saltofte og omegns Borgerforening ejer Flædekærvej 3, Saltofte, 5610 Assens.

Den primære bygning blev bygget i 2022 på Flædekærvej 3, Saltofte, 5610 Assens.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis