Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE5168342ESR510-023499

Fjelstrup Nørrevej 68

6100 Haderslev
Haderslev Fjelstrup Ejerlav, Fjelstrup, 339 (Landzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal1.164 m²

Ved hjælp af Resights kan du få alle oplysninger om grunden på Fjelstrup Nørrevej 68, Fjelstrup, 6100 Haderslev. Undersøg grundens sidste handelspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

Grunden ligger på Fjelstrup Nørrevej 68, Fjelstrup, 6100 Haderslev. Grunden er af det offentlige vurderet til 99.200 kr.

Fakta om Fjelstrup Nørrevej 68, Fjelstrup, 6100 Haderslev

Grunden er beliggende på Fjelstrup Nørrevej 68, Fjelstrup, 6100 Haderslev.

Egenskaber

Grundens primære anvendelse er "ikke angivet". Ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) for 2023 lyder på 2.417 kr.

Salgs- og vurderingsdata

Grunden er af det offentlige vurderet til 99.200 kr.

Ejerinfo

Grunden er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Fjelstrup Nørrevej 68, Fjelstrup, 6100 Haderslev.

Grundarealet er 1.164 m² på Fjelstrup Nørrevej 68, Fjelstrup, 6100 Haderslev.

99.200 kr. er vurdering på Fjelstrup Nørrevej 68, Fjelstrup, 6100 Haderslev.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis