Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE3177579ESR860-000683

Engvej 30

9850 Hirtshals
Hjørring Horne By, Hirtshals, 88i (Byzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal3.447 m²

Ved hjælp af Resights kan du få alle oplysninger om grunden på Engvej 30, 9850 Hirtshals. Se grundens seneste handelspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

Grunden er placeret på Engvej 30, 9850 Hirtshals. Grunden er af det offentlige vurderet til 1,25 mio. kr.

Fakta om Engvej 30, 9850 Hirtshals

Grunden er placeret på Engvej 30, 9850 Hirtshals.

Egenskaber

Grundens primære benyttelse er "ikke angivet". Ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) for 2023 lyder på 11.427 kr.

Salgs- og vurderingsdata

Grunden er af det offentlige vurderet til 1,25 mio. kr.

Ejerinfo

Grunden er ejet af HIRTSHALS FJERNVARME, der fortrinsvist beskæftiger sig med fjernvarmeforsyning. Den officielle ejer har i alt syv ejendomme i porteføljen. Firmaets primære kontaktperson er Lars Jeppesen, der også opererer som reel ejer.

Ofte stillede spørgsmål

HIRTSHALS FJERNVARME ejer Engvej 30, 9850 Hirtshals.

Grundarealet er 3.447 m² på Engvej 30, 9850 Hirtshals.

1,25 mio. kr. er vurdering på Engvej 30, 9850 Hirtshals.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis