kommunerne nedenfor.
Engløkke 2A
6091 BjertResights giver dig alle informationer om grunden på Engløkke 2A, Agtrup, 6091 Bjert. Undersøg grundens seneste handelspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
Grunden ligger på Engløkke 2A, Agtrup, 6091 Bjert.
Fakta om Engløkke 2A, Agtrup, 6091 Bjert
Grunden er placeret på Engløkke 2A, Agtrup, 6091 Bjert.
Egenskaber
Grundens primære anvendelse er "ikke angivet".
Ejerinfo
Grunden er officielt ejet af EWII Fibernet A/S, der hovedsageligt beskæftiger sig med andre telekommunikationsaktiviteter, mens EWII S/I er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der to led. Den officielle ejer besidder i alt 155 ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 1,59 mia. kr. Firmaets primære kontaktperson er Claus Møller, der også fungerer som direktør. Ser man på den reelle ejer, så har EWII S/I i alt 536 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Engløkke 2A, Agtrup, 6091 Bjert?
EWII Fibernet A/S ejer Engløkke 2A, Agtrup, 6091 Bjert.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.