Resights giver dig alle oplysninger om lejligheden på Egelundsvej 7, 3. tv, Hjallese, 5260 Odense S. Undersøg lejlighedens sidste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
Lejligheden ligger på Egelundsvej 7, 3. tv, Hjallese, 5260 Odense S.
Fakta om Egelundsvej 7, 3. tv, Hjallese, 5260 Odense S
Ejerlejligheden er beliggende på Egelundsvej 7, 3. tv, Hjallese, 5260 Odense S. Lejligheden har 3 værelser og har et BBR-areal på 86 m², mens det tinglyste areal udgør 79 m².
Egenskaber
Adressens primære bygning er bygget i 4 plan. Kigger man på ejerlejlighedens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af mursten, mens tagmaterialet består af betontagsten. Lejlighedens hovedsagelige benyttelse er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af RBJ EJENDOMME ApS, der hovedsageligt beskæftiger sig med anden udlejning af boliger, mens Koncenton Odense Admiralens Have A/S er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der et led. Den officielle ejer har i alt 240 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 483 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Henrik Skovsby, der også fungerer som direktør.
Ofte stillede spørgsmål
RBJ EJENDOMME ApS ejer Egelundsvej 7, 3. tv, Hjallese, 5260 Odense S.