kommunerne nedenfor.
Edithsvej 2A
2600 GlostrupFå alle oplysninger om Edithsvej 2A, 2600 Glostrup på Resights. Se ejendommens sidste salgspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
Ejendommen ligger på Edithsvej 2A, 2600 Glostrup.
Fakta om Edithsvej 2A, 2600 Glostrup
Enheden er placeret på Edithsvej 2A, 2600 Glostrup.
Egenskaber
Ejendommens primære bygning er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af betonelementer, mens tagmaterialet består af "andet materiale". Ejendommen benyttes primært til transport.
Ejerinfo
Ejendommen er officielt ejet af AL Sydbank A/S, der fortrinsvist beskæftiger sig med andre pengeinstitutters aktiviteter, mens Fagligt Fælles Forbund er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel i intervallet 10,000 %-15,000 % og ejer ejendommen igennem ét holdingselskab. Den officielle ejer har i alt 459 ejendomme i porteføljen. Firmaets primære kontaktperson er Mark Alexander Luscombe, der også fungerer som administrerende direktør. Ser man på den reelle ejer, så har Fagligt Fælles Forbund i alt 4.549 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Edithsvej 2A, 2600 Glostrup?
AL Sydbank A/S ejer Edithsvej 2A, 2600 Glostrup.
Hvornår blev Edithsvej 2A, 2600 Glostrup bygget?
Den primære bygning blev bygget i 1966 på Edithsvej 2A, 2600 Glostrup.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.