Resights giver dig alle oplysninger om bygningen på Degneløkken 4, 4450 Jyderup. Se bygningens seneste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
Bygningen ligger på Degneløkken 4, 4450 Jyderup. Den 8. august 2025 fandt den seneste handel sted, da en eller flere privat(e) køber(e) sikrede sig bygningen i en almindelig fri handel til en værdi á 2,07 mio. kr.
Fakta om Degneløkken 4, 4450 Jyderup
Bygningen ligger på Degneløkken 4, 4450 Jyderup. Enheden er opført i 2026 og befinder sig på en 300 m² stor grund. Bygningen har 3 værelser og har et BBR-areal på 90 m², hvoraf det hele er tinglyst.
Egenskaber
Bygningen er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af mursten, mens tagmaterialet består af betontagsten. Den hovedsagelige benyttelse af bygningen er til udhus.
Salgs- og vurderingsdata
Seneste tinglyste handel er fra d. 8. august 2025, hvor værdiansættelsen på bygningen var 2,07 mio. kr. i en almindelig fri handel. En eller flere privatperson(er) købte bygningen af Adams Have ApS. Det giver en kvadratmeterpris på 23.000 kr.
Ejerinfo
Bygningen er ejet af en privat person eller interessentskab.
Ofte stillede spørgsmål
En eller flere privat(e) ejer Degneløkken 4, 4450 Jyderup.
Den primære bygning blev bygget i 2026 på Degneløkken 4, 4450 Jyderup.
Prisen var 2,07 mio. kr., da Degneløkken 4, 4450 Jyderup senest blev handlet i 2025.