kommunerne nedenfor.
Degnekaldet 6
4450 JyderupVed hjælp af Resights kan du få alle oplysninger om grunden på Degnekaldet 6, 4450 Jyderup. Undersøg grundens seneste handelspris, ejendomsvurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
Grunden er lokaliseret på Degnekaldet 6, 4450 Jyderup.
Fakta om Degnekaldet 6, 4450 Jyderup
Grunden er beliggende på Degnekaldet 6, 4450 Jyderup.
Egenskaber
Grundens primære anvendelse er "ikke angivet".
Ejerinfo
Grunden er officielt ejet af Adams Have ApS, der først og fremmest beskæftiger sig med køb og salg af egen fast ejendom, mens Berg & Juul Invest ApS er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 67,000 % og ejer grunden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der et led. Den officielle ejer har i alt 14 ejendomme i porteføljen. Firmaets primære kontaktperson er Emil Holger Ejbjerg Bergstrøm Hansen, der også opererer som direktør. Ser man på den reelle ejer, så har Berg & Juul Invest ApS i alt 15 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Degnekaldet 6, 4450 Jyderup?
Adams Have ApS ejer Degnekaldet 6, 4450 Jyderup.
Hvad er BBR-arealet på Degnekaldet 6, 4450 Jyderup?
Grundarealet er 835 m² på Degnekaldet 6, 4450 Jyderup.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.